İngilizce Sayılar Testi

4. Sınıf 1. Ünite İngilizce Sayılar Testi

Aşağıda 4. sınıf 1. ünite "Classroom Rules" yani "Sınıf Kuralları" ünitesinde geçen 1-50 arası İngilizce sayılar dinleme testi bulunuyor.

4. Sınıf 1. Ünite İngilizce Sayılar Testi içerisinde "Classroom Rules" ünitesinde bulanan 1'den 50'ye kadar sayıları öğrenmenize yardımcı olması için hazırlanmış 25 soruluk dinleme testi bulunmaktadır.

Çoğu zaman okul ve ödevler dışında İngilizce bir kelimeyi duyma, yazma veya kullanma ihtimali oldukça azdır. Bu yüzden öğrendiğiniz kelimelerin büyük bir kısmını unutmanız da olasıdır.

İngilizce veya herhangi bir dil öğreniminde en değerli birikim olan kelilmeler ve kelime etkinlikleri ile daha çok zaman geçirmeniz gerekiyor olabilir. Amacımız yeni bir dil öğrenirken sizleri mümkün olduğunca İngilizce ile yakın tutmak. Öğrendiklerinizi unutmamak için, herhangi bir kaynak kitaptan veya siteden, düzenli olarak tekrarlayın.

1 ila 50 arasındaki sayıların bulunduğu İngilizce Sayılar testini aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki 4. Sınıf 1. Ünite İngilizce Sayılar Testindeki 25 farklı soruda 3'er seçenek verdik. Siz de duyduğunuz sayıyı bulmaya çalışarak öğrendiklerinizi tekrar yoluyla pekiştirin.

Comments 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.