8. Sınıf 10. Ünite İngilizce Oyunlar

8. Sınıf 10. Ünite İngilizce Oyunlar sayfasında "Natural Forces" ünitesinde öğrendiğiniz yeni kelimeleri seçerek kelime testleri ve oyunlar hazırladık. Biliyorsunuz ki özellikle 8. sınıf ünitelerinde çok fazla yeni kelime bulunmakta. Amacımız sizlere kelimeleri ezber yaptırmadan tekrar ettirmek.

Bir dil öğrenirken öğrendiğiniz kelimeleri eğer gerçek ya da kurgu (kâğıt üzerinde) bile olsa herhangi bir durum veya cümle içinde kullanmadan uzun süre akılda tutabilmek pek mümkün değildir. Tabi hırs yapıp, her şeyi bırakıp sadece bu amaçta ezber yapmazsanız. 8. sınıf 10. ünitedeki İngilizce oyunlar sayesinde sizlere kelimeleri birkaç kez daha tekrar imkanı sağlıyoruz. Böylelikle hem derslere hem de sınavlara daha iyi hazırlanabileceğinizi umuyoruz.

Unutmayın düzenli tekrar ile kelime öğrenme sürecini kalıcı hale getirebilirsiniz. Ve aşağıda sizin için hazırladığımız "Natural Forces" yani "Doğal Afetler" temalı üniteden seçilmiş 8. sınıf 10. ünite İngilizce oyunlar bulunmakta.

Hepsi siz İngilizceyi biraz da eğlenerek öğrenin diye. ↓↓↓

Which one is it?

Which one is it?

Which one is it?

Which one is it?

Which one is it?

Match Up !

Match Up !

Match Up !

Match Up !

Match Up !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.