3. Sınıf 5. Ünite Kelimeleri

3. Sınıf 5. Ünite Kelimeleri - "Toys and Games" (Oyuncaklar ve Oyunlar)

3. sınıf 5. ünite kelimelerinde "Toys and Games" yani "Oyuncaklar ve Oyunlar" konusu ile ilgili 13 yeni kelime bulunmaktadır.

Üniteye başlarken size yardımcı olması için hazırladığımız bu sayfa 3. Sınıf 5. Ünite Kelimeleri sayfasında "Toys and Games" kelimelerini; anlamlarını, resimlerini ve yazılışlarını görerek; okunuşlarını duyarak öğrenin. Kelime bilginizi geliştirerek okuduğunuz metinleri ve duyduğunuz cümleleri daha iyi anlayabilirsiniz.

Aşağıdaki 3. Sınıf 5. Ünite Kelimeleri sözlüğünde "Toys and Games" ünitesinde geçen her yeni kelime, resimli ve anlamı yazılı olarak, verilmiştir. Ayrıca her bir kelimeyi ayrı ayrı dinleyebilir ve Ses Tanıma Özelliği sayesinde mikrofonunuzu kullanarak telaffuzunuzu da geliştirebilirsiniz. "İngilizce konuşamıyorum." diyenlerin çoğu aslında sesli okuma da yapamaz. Doğru telaffuz size derslerde daha aktif olmanız için cesaret de verecektir.

Haydi, kelimelere bakalım.

Image

blocks

Image

clown

Image

doll

Image

kite

Image

lorry

Image

marble

Image

plane

Image

rabbit

Image

robot

Image

ship

Image

teddy

Image

toy car

Image

train

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.