3. Sınıf 3. Ünite Kelime Testi

3. Sınıf 3. Ünite Kelime Testi - People I Love

3. Sınıf 3. Ünite Kelime Testini "Sevdiğim İnsanlar" anlamına gelen "People I Love" ünitesinde bulunan kelimelerden seçerek hazırladık. Genel olarak bu ünitede insanların fiziksel özelliklerinden bahsedilmektedir. Ayrıca insanların, fiziksel özelliklerine uygun olarak, yeteneklerini ifade eden "can/can't" konusuna da yer verilmiştir.

Bu testteki amaç sizleri farklı bir şekilde yeni öğrendiğiniz kelimeler ile bir kez daha karşı karşıya getirmek. Bu sayede kelimeleri bir kez daha görerek tekrar etmenizi istiyoruz. Böylece sınav öncesi yapacağınız hazırlık süresi de azalacaktır. Ayrıca derslere daha çok katılmak için cesaret kazandıracaktır. Unutmayın en iyi öğrenme düzenli tekrar ile olur.

Aşağıdaki 3. Sınıf 3. Ünite Kelime Testi için "People I Love" ünitesindeki yeni ve önemli kelimelerden 20 tane seçtik. Hızlı bir kelime tekrarı için kullanabileceğiniz bu testteki sorular için 2'şer tane seçenek verilmiştir.

Comments 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.