2. Sınıf 1. Ünite Kelime Yazma Testi

2. Sınıf 1. Ünite Kelime Yazma Testi

Aşağıda 2. sınıf 1. ünite "Words" yani "Sözcükler" ünitesinde geçen yeni kelimeler ile ilgili kelime yazma testi bulunuyor.

2. Sınıf 1. Ünite Kelime Yazma Testi içerisinde "Words" ünitesinde kullanılan yeni birçok kelime ve bunları öğrenmenize yardımcı olması için hazırlanmış 10'ar kelimeden oluşan 5 adet kelime yazma testi bulunmaktadır.

Çoğu zaman okul ve ödevler dışında İngilizce bir kelimeyi duyma, yazma veya kullanma ihtimali oldukça azdır. Bu yüzden öğrendiğiniz kelimelerin büyük bir kısmını unutmanız da olasıdır.

İngilizce veya herhangi bir dil öğreniminde en değerli birikim olan kelilmeler ve kelime etkinlikleri ile daha çok zaman geçirmeniz gerekiyor olabilir. Amacımız yeni bir dil öğrenirken sizleri mümkün olduğunca İngilizce ile yakın tutmak. Öğrendiklerinizi unutmamak için, herhangi bir kaynak kitaptan veya siteden, düzenli olarak tekrarlayın.

Yeni kelimelerin bulunduğu 2. Sınıf 1. Ünite kelime yazma testini aşağıda bulabilirsiniz. 

Aşağıdaki 2. Sınıf 1. Ünite Kelime Yazma Testinde yeni öğrendiğiniz kelimeler anlatan birer resim verdik. Siz de bu kelimelerin İngilizcelerini yazarak/yazmaya çalışarak öğrendiklerinizi tekrar yoluyla pekiştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.